درج آگهی در سایت نیازمندی رایگان می باشد

آگهی رایگان،درج آگهی رایگان،تبلیغات اینترنتی رایگان،درج تبلیغات رایگان

فروش انواع لوله هاي فولادي برق ، بست كمربندي و سيني كابل و ...

فروش انواع لوله هاي فولادي برق ، بست كمربندي و سيني كابل و ...

آگهی رایگان
  • خدمات پیشه و مهارت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  •    اصفهان آران و بیدگل
  • 40 بازدید
  • تهران ، خيابان سميمه
اين شركت  با بکارگیری استاندارهای لازم در تولید لوله های فولادی برق ، محصولات با کیفیت خویش را در اختیار مشتریان گرانقدر خود قرار میدهد. در رابطه با لوله های فولادی برق اینطور می توان عرضه نمود که لوله فولادی در واقع لوله ای است که کابل ها را در برابر صدماتی از جمله ضربات و برخورد اشیاء تیز و سنگین محافظت میکند . سپس کابل را از داخل آن عبور می دهد درعبارت دیگر وسیله ای جهت حفاظت برق برای  جلوگیری از آسیب دیدن سیستم و عایق آن و همچنین محافظت از افرادی که با آن در تماس هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

 کاربرد لوله فولادی :

لوله فولادی در اندازه ها و ضخامت های مختلفی در صنایعی مثل لوازم خانگی ، اتومبیل، موتورسیکلت، لوله شوفاژ، لوله گاز و .....استفاده می شود . بدلیل زیبایی و چشمگیر بودن مقاطع گرد در مقایسه با سایر مقاطع کارایی بسیار دارد .

در واقع این لوله ها به خاطر استحکام بالا ، مقاومت در برابر گرما و همچنین مقاومت نسبی که در برابر خورندگی دارند ، یکی از بهترین گزینه ها در ساخت سیستم های لوله کشی در فرایندهای صنعتی و پالایشگاهی هستند.

 

روش های مختلفی برای تولید لوله فولادی وجود دارد معمولا این لوله ها طبق روشی که برای تولید آنها به کار می رود به دو دسته تقسیم می شوند :

1) درزدار یا جوشی

2 ) بدون درز یا مانیسان می باشند

  لوله های فولادی درزدار:

  از شکل دهی ورق های فولادی به شکل لوله و جوش لبه ورق ها به هم تولید میشوند. اما لوله فولادی بدون درز معمولا به روش سنبه کاری چرخشی از میلگردهای گداخته تولید می شوند و هیچگونه درزجوشی بر روی بدنه آنهاوجود ندارد استحکام بدون درز و کیفیت آن از جوشی بالاتر است

 

روشهای ساخت و تولید لوله :

الف) لوله های بدون درز

این نوع لوله ها که از قطر خارجی کوچک و دقت بالا ، کیفیت خوب و کارایی مناسب و ایمن برخوردار هستند و از نظر جنس شامل لوله های فولادی متداول ، لوله آلیاژ، لوله استنس استیل بوده و در صنایع آب و نفت، گاز ... مصرف دارند.

 1)تولید لوله از بیلت :

دراین حالت شمش مبنای تولید لوله پس از گرم شدن تا درجه حرارت تعریف شده در قالب مربوطه قرار گرفته و یک سنبه از مرکز آن شلیک می گردد تا لوله مورد نظر حاصل شود. پس از تولید، این لوله ها در کوره مخصوص تحت عملیات حرارتی و تنش گیری قرار می گیرند.

 2) تولید لوله به صورت ریخته گری گریز از مرکز:

در این روش ذوب ، لوله در مجموعه گریز از مرکز ریخته شده و پس از شکل گیری از قالب مربوطه تخلیه می گردد.

 ب) لوله های درزدار:

این نوع لوله ها که از اندازه کوچک تا بزرگ تولید می گردند برای موارد مختلف ، خطوط انتقال آب، نفت، گاز، پل، ستون، ساختمان و ... با استفاده از ورق و فرم دهی و جوشکاری استفاده می شوند .

 تلفن تماس : هاشمي 09123890921

ثبت آگهی رایگان

امکان ثبت لینک در آگهی رایگان وجود ندارد ،در صورت درج در متن، لینک از متن حذف می شود،برای درج لینک نوع آگهی 1 ستاره تا 8 ستاره و یا متنی انتخاب کنید